Rada Gminy Słupno Print
Monday, 14 June 2010 00:00

Rada Gminy Słupno

kadencja 2010-2014

od lewej stoją radni: Zbigniew Dziecinny, Jerzy Pęcherzewski, Michał Drajkowski, Andrzej Dzięgielewski, Krzysztof Szałkowski, Lech Doliński, Andżelika Niedzielska, Andrzej Banasiak, Zbigniew Pielat, Jan Stefański

siedzą od lewej radni: Zygmunt Majewski, Jadwiga Biernat, Wójt Stefan Jakubowski, przewodnicząca rady Elżbieta Kuchta, wiceprzewodniczący rady Dariusz Kępczyński, Bożena Grzybowska

 

Przewodnicząca Rady Gminy – Elżbieta Kuchta
Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Dariusz Kępczyński


Radni:

Andrzej Banasiak
Jadwiga Biernat
Lech Doliński
Michał Drajkowski
Zbigniew Dziecinny
Andrzej Dzięgielewski
Bożena Grzybowska
Andżelika Niedzielska
Zygmunt Majewski
Jerzy Pęcherzewski
Zbigniew Pielat
Jan Stefański
Krzysztof Szałkowski


Komisje Rady Gminy Słupno:

Komisja Rewizyjna :
Jadwiga Biernat – Przewodnicząca Komisji
Zbigniew Pielat –Zastępca Przewodniczącej Komisji
Andrzej Banasiak
Lech Doliński
Jan Stefański

Komisja Budżetu i Rolnictwa :
Zygmunt Majewski – Przewodniczący Komisji
Bożena Grzybowska –Zastępca Przewodniczącego Komisji
Michał Drajkowski
Andżelika Niedzielska
Krzysztof Szałkowski 

Komisja Oświaty, Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa :
Zbigniew Dziecinny – Przewodniczący Komisji
Andrzej Dzięgielewski
Dariusz Kępczyński
Jerzy Pęcherzewski

Komisja ds. Współpracy z Wójtem :
Dariusz Kępczyński – Przewodniczący Komisji
Jadwiga Biernat
Zbigniew Dziecinny
Zygmunt Majewski

 

 

Rada Gminy w Słupnie

Kadencja 2006-2010

Rada Gminy Słupno

Siedzą od lewej: Biernat Jadwiga, Kuchta Elżbieta, Dziecinny Zbigniew, Majewski Zygmunt, Garwacka Katarzyna.
Stoją od lewej: Stefański Jan, Doliński Lech , Cybulski Witold, Pęcherzewski Jerzy, Drajkowski Michał, Luśniewska Leonarda, Jakubowski Stefan, Pomianowska Wanda, Kępczyński Dariusz, Syrkowska Elżbieta, Pielat Zbigniew, Lisiecki Mieczysław, Wiktorowski Tomasz, Jasiński Piotr.

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY SŁUPNO – ELŻBIETA KUCHTA
WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY SŁUPNO – ZBIGNIEW DZIECINNY

 

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY Z WÓJTEM

Kępczyński Dariusz - Przewodniczący

Dziecinny Zbigniew – Z-ca Przewodniczącego

Majewski Zygmunt

Biernat Jadwiga



KOMISJA REWIZYJNA

Biernat Jadwiga – Przewodniczący

Doliński Lech

Stefański Jan

Pęcherzewski Jerzy

Wiktorowski Tomasz


KOMISJA BUDŻETU I ROLNICTWA

Majewski Zygmunt - Przewodniczący

Lisiecki Mieczysław - Z-ca Przewodniczącego

Cybulski Witold

Drajkowski Michał

Jasiński Piotr


KOMISJA OŚWIATY, POLITYKI SPOŁECZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA

Kępczyński Dariusz – Przewodniczący

Garwacka Katarzyna – Z-ca Przewodniczącego

Dziecinny Zbigniew

Pielat Zbigniew

 
 
«  March 2017  »
MoTuWeThFrSaSu
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031