Rozkład jazdy

Aktualności transport publiczny – link

Obowiązujące rozkłady jazdy

 
Linia S1                      
 

Linia S2
 
 
kierunek: Barcikowo                        kierunek: Płock

  
Linia 232
 
 

Linia S3   
 

 

Kierunek: Słupno                        Kierunek: Borowiczki-Pieńki Zakątek
 

 

Rozkład jazdy – szkoły

Linia G1

Rozkład jazdy       Trasa

Linia G2
Rozkład jazdy        Trasa

Linia G3

Rozkład jazdy        Trasa

Linia G4
Rozkład jazdy         Trasa

Linie szkolne od 4 września 2023.

W dniu 4 września kursy gminnych linii szkolnych zostaną wykonane z uwzględnieniem zróżnicowanych w poszczególnych szkołach godzin rozpoczęcia roku szkolnego:

Szkoła w Słupnie:

  • dojazd do szkoły w Słupnie liniami: G1 G2 G3 G4 na godz. 8:00 – kursy wykonywane będą wg stałego rozkładu jazdy,
  • wyjazd powrotny ze szkoły w Słupnie ok. godz. 10:30,

Szkoła w Liszynie:

  • dojazd do szkoły w Liszynie linią G1 na godz. 9:00 – kurs linii G1 wykonany będzie 60 minut później w stosunku do stałego rozkładu jazdy,
  • wyjazd powrotny ze szkoły w Liszynie wykonany ok. godz. 11:00.

Szkoła w Święcieńcu:

  • dojazd do szkoły w Święcieńcu linią G3 na godz. 10:00 – kurs linii G3 będzie wykonany 2h później w stosunku do stałego rozkładu jazdy,
  • wyjazd powrotny ze szkoły w Święcieńcu zostanie wykonany ok. godz. 11:00.

Od 5 września do odwołania kursy linii szkolnych G1 G2 G3 G4 wykonywane będą rozkładów jazdy, dostępnych w szkołach i na stronie internetowej Gminy Słupno:   https://slupno.eu/rozklad-jazdy/.

Uwaga: Na linii G3 w kierunku do szkoły w Święcieńcu zaszła zmiana trasy: nie będzie obsługiwany odcinek ul Miszewskiej w Słupnie, natomiast kursy do i z Święcieńca wykonywane będą przez ul. Krzelewo i Klonową („górne Słupno”) oraz Szeligi. Zmiana trasy i nowe przystanki wyróżnione są niebieskim kolorem na nowym rozkładzie jazdy linii G3. Pozostała część trasy bez zmian.

W ciągu najbliższych dni mogą  zostać przyjęte i opublikowane stałe rozkłady jazdy na rok szkolny 2023/2024, po ostatecznym ustaleniu planu lekcji stałych i dodatkowych w szkołach.  Możliwe są pewne zmiany liczby kursów i godzin odjazdów w zależności od potrzeb zgłaszanych przez szkoły.

Od 4 września na linii 130 zostaną przywrócone kursy „szkolne”: z Płocka o godz. 5:55 i 14:50, z Szelig o godz. 6:49 i 15:51.

Po korekcie rozkładów jazdy z dnia 1 czerwca przywrócone zostało połączenie przesiadkowe dla uczniów szkół średnich z Wykowa oraz Słupna z ul. Młynarskiej linią S1 (przyjazd do Słupna na godz 7:07 oraz odjazd linii 130 do Płocka o godz. 7:10).

Podobnie z Liszyna oraz Słupna z ul. Pocztowej przywrócono dla uczniów szkół średnich połączenie linią S3 (przyjazd do Słupna 7:07, odjazd autobusu linii 130 do Płocka linia 130 o godz. 7:10)

Ponadto na linii S-3 zostaną przywrócone kursy „szkolne”: z Słupna Zajazd o godz. 7:15 i z Borowiczek o godz. 7:46.