Prace drogowe przy budowie ulicy Wawrzyńca Sikory i Piastowskiej

Urząd Gminy Słupno przypomina, że trwają prace przy budowie ulicy Wawrzyńca Sikory i ulicy Piastowskiej. W związku z prowadzeniem prac polegających na układaniu ostatniej warstwy masy asfaltowej w dniu 21 kwietnia (piątek) w godzinach 7 do 18 będą występowały poważne utrudnienia w ruchu polegające na czasowym braku przejezdności. Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Informujemy, że w związku z wykonywaniem przez Energa Operator prac remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych wystąpi w dniu 21.04.2023 w godz. 09:00–14:00 przerwa w dostawie energii elektrycznej w miejscowości:

– Borowiczki-Pieńki ulice Liściasta 2, 3, 87/21, 87/23, Piastowska 10, 13, 15, S-942, Słowiańska od 2 do 4, 9, 16, 17, 23, 25, 25/A, 29A, 87/26, Zakątek 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 18, 87/4

Objazdy i ograniczenia na liniach S-1 i G1.

Z powodu wykonywania nawierzchni asfaltowej w ciągu ul. Piastowskiej w Borowiczkach-Pieńkach i Sikory w Liszynie, a tym samym nieprzejezdności tych ulic –  w dniach 13 i 14 kwietnia przez cały dzień autobusy linii S-1 będą kursowały trasą objazdową przez ul. Słowiańską w Borowiczkach-Pieńkach i Jagiellońską w Liszynie.

Autobus szkolny linii G1 będzie wykonywał dowóz i odwóz uczniów do/z okolic ul. Głębokiej w Borowiczkach-Pieńkach.

Prace przy budowie ulicy Wawrzyńca Sikory i ulicy Piastowskiej

Urząd Gminy Słupno przypomina, że trwają prace przy budowie ulicy Wawrzyńca Sikory i ulicy Piastowskiej. W związku z rozpoczęciem prac polegających na układaniu ostatniej warstwy masy asfaltowej w dniach od 13 kwietnia do 15 kwietnia w godzinach 7 do 17 będą występowały poważne utrudnienia w ruchu polegające na czasowym braku przejezdności. Za utrudnienia przepraszamy.

Co zrobić aby płacić mniej za ogrzewanie domu?

Poprzedni, 2022 r. ze względu na niezależną od Nas wszystkich sytuację geopolityczną, przyniósł szereg negatywnych skutków, również w zakresie dostępności i kosztów energii.

Wielu właścicieli domów jednorodzinnych, po doświadczeniach obecnego roku, już teraz zastanawia się co zrobić aby kolejny okres grzewczy przejść bezpiecznie, w komforcie cieplnym i bez przepłacania.

Jest na to sposób.

Czytaj dalej „Co zrobić aby płacić mniej za ogrzewanie domu?”