Zakończenie roku szkolnego👨‍🏫

W dniu dzisiejszym 545 uczniów ze terenu gminy Słupno zakończyło rok szkolny 2019/2020. W tym roku trochę inaczej niż zwykle ale większość z nich odebrała osobiście świadectwo szkolne. Większość z uczniów zobaczyło się pierwszy raz po przeszło trzech miesiącach dlatego nie obyło się bez wzruszeń, emocji i śmiechów. Szczególnie ważny był to moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnali się z nauczycielami i kolegami po raz ostatni. W Szkole Podstawowej w Święcieńcu Pani Agnieszka Domińska – Dyrektor Szkoły zatańczyła z Ósmoklasistami pożegnalnego poloneza i walca. Całe spotkanie odbyło się z zachowaniem środków ostrożności: w maseczkach, rękawiczkach i w odległości 1,5m. W Szkole Podstawowej w Słupnie świadectwa zostały rozdane przed budynkiem w podziale na klasy, podobnie było w Szkole Podstawowej w Liszynie.
Ten rok był szczególnie ciężki dla wszystkich: uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Jednak rok szkolny 2019/2020 zakończyło 67 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Święcieńcu, 92 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Liszynie oraz 337 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Słupnie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i niezapomnianych wakacji. A przede wszystkim życzymy żebyśmy po wakacjach mogli wrócić do „normalności” za którą tak tęsknimy

sss