12 lipca Gmina Słupno idzie na wybory!

„Bitwa o wozy” – tak nazywa się druga tura akcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która zachęcać ma Polaków do głosowania w wyborach.

Na czym polega?

Gmina, w której frekwencja w wyborach 12 lipca będzie najwyższa w województwie otrzyma od komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej środki na sfinansowanie w całości jednego z 49 średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł. Nowe wozy umożliwią strażakom ochotnikom jeszcze sprawniejsze działanie. Każdego dnia strażacy ochotnicy ratują życie, zdrowie i mienie.

Gmina Słupno w ostatnich wyborach miała największą frekwencję w powiecie, a tym razem musi być najlepsza w województwie. Razem zawalczmy o to i idźmy na wybory!

Pomóżmy wesprzeć Ochotniczą Straż Pożarną w Cekanowie, która powstała w 1924 roku. OSP Cekanowo to jednostka prężnie działająca na terenie gminy Słupno, pomagająca w różnego rodzaju akcjach gaśniczych i ratowniczych. Samochód, który jest w ich posiadaniu marki TATRA pochodzi z 1980 roku. Jego stan techniczny nie pozwala na szybkie i skuteczne działania ratownicze. Wspólnie możemy pomóc strażakom zdobyć nowy sprzęt, który posłuży nam wszystkim na wiele lat.

Liczy się każdy oddany głos!

sss