4. Zawody Spiningowe

W minioną sobotę w Stanicy wodniackiej FLIS w Liszynie odbyły się 4. Towarzyskie Zawody Spiningowe 🎣

Uczestnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Słupno, Prezesa Stowarzyszenia Wodniaków Gminy Słupno oraz Komendanta SSR Powiatu Płockiego. Zawody cieszą się bardzo dużą popularnością, o czym świadczy zwiększająca się z roku na rok liczba uczestników. W tym roku po raz pierwszy wystartowała kobieta 😀

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 8.00 i trwało do samego południa. Wójt Marcin Zawadka ufundował nagrody w postaci bonów do sklepu wędkarskiego w wysokości 300 zł, 200 zł i 100 zł za odpowiednio trzy pierwsze miejsca. Na podium stanęli:

1-miejsce Paweł Przybysz

2-Mariusz Lewandowski

3-Pawel Sobolewski

Pozostali zawodnicy (16 wędkarzy), którzy złowili ryby otrzymali bony wartości 50zł.

Odbył się również konkurs na najdłuższą rybę, w którym nagrodą była wędka o wartości 140 zł. Otrzymał ją Paweł Sobolewski.

W imieniu Wójta nagrody zostały wręczone przez radnych gminy Słupno, następnie Pan Zdzisław Borowski – Prezes Stowarzyszenia Wodniaków Flis zaprosił na gorący posiłek.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi wydarzenia, tj. PZW Koło 115, którzy pod czujnym okiem Sędziego głównego Dariusza Masłowskiego oraz Sekretarza Kazimierza Dudkiewicza przewodniczyli zawodom spinningowym.

sss