Gminne Mikołajki w Słupnie

To były pierwsze historyczne Gminne Mikołajki przed Urzędem Gminy w Słupnie. Gwiazdą wieczoru była Majka Jeżowska, która zaśpiewała swoje największe hity, jak również piosenki z nowej płyty. Wcześniej publiczność porwały i rozgrzały występy najmłodszych talentów z gminnych szkół i przedszkoli. Teren wokół urzędu rozbłysnął świąteczną iluminacją.

Gminnym Mikołajkom towarzyszył jarmark z różnościami świątecznymi. Wystawili się na nim przede wszystkim lokalni twórcy. Pracownicy GOPS-u w Słupnie przygotowali szereg konkursów i warsztatów artystycznych dla najmłodszych. W ten zimowy wieczór wszystkich gości rozgrzewały darmowe gorące posiłki i napoje.

Ponadto podczas niedzielnej imprezy poznaliśmy zwyciężczynię konkursu na projekt gminnej kartki świątecznej. Wygrała Julia Siwek. W nagrodę jej praca zostanie wydrukowana i wysłana z życzeniami świątecznymi od włodarza gminy do wszystkich mieszkańców.

Na koniec Marcin Zawadka wójt gminy Słupno zaprosił zebranych na Wspólną Wigilię Mieszkańców Gminy, która odbędzie się w piątek, 15 grudnia w Hali Sportowej w Słupnie.

sss