Konkurs „Moja Mała Ojczyzna” – przedłużenie terminu składania prac

W związku z napływającymi prośbami o przedłużenie terminu dostarczenia prac na konkurs „Moja mała Ojczyzna”, data składania prac została przesunięta na 19 października. W imieniu PERN S.A. serdecznie zapraszamy mieszkańców Państwa gminy do udziału w konkursie.

Konkurs ten będzie okazją do działań edukacyjnych na temat patriotyzmu i rozmowy o tym, z czego w danych regionie jesteście Państwo dumni. Nadesłane prace dadzą nam możliwość promocji Małych Ojczyzn.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

W załączeniu przesyłamy materiały dotyczące konkursu „Moja mała Ojczyzna”. Mogą w nim wziąć udział tylko mieszkańcy gmin, na terenie których realizowana jest inwestycja PERN S.A. – Budowa II nitki Odcinka Pomorskiego.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie wiadomości szkołom i przedszkolom, jak również innym podległym gminie jednostkom – bibliotekom, domom kultury w celu umożliwienia wzięcia udziału wszystkim zainteresowanym.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, będziemy wdzięczni za opublikowanie materiałów dotyczących przedłużenia terminu nadsyłania prac konkursowych na stronie internetowej gminy oraz w mediach społecznościowych.

sss