Nowoczesny plac zabaw w Słupnie już otwarty!

Z inicjatywy Pawła Baranowskiego – sołtysa Słupna oraz Rady Sołeckiej i Rady Gminy Słupno powstał nowoczesny plac zabaw w Słupnie. Dziś w południe Marcin Zawadka – Wójt Gminy Słupno dokonał uroczystego otwarcia miejsca  dla wszystkich mieszkańców. Wstęgę przecięły dzieci ze Słupna i okolic a towarzyszyli im zaproszeni goście: Iwona Sierocka – Wicestarosta Płocki, Małgorzata Sawicka – Przewodnicząca Rady Gminy, Paweł Baranowski – Wiceprzewodniczący, Radni Gminy Słupno: Jarosław Śliwiński, Paweł Węgliński oraz członkowie Rady Sołeckiej: Halina Ludwiczak  oraz Iwona  Żochowska-Markosjan.

Po tradycyjnym otwarciu i złożeniu podziękowań przez Wójta i zaproszonych Gości Ksiądz Proboszcz Marek Zaborowski poświecił nowy plac zabaw. Następnie wszyscy mogli obejrzeć pokaz rolkowy oraz akrobacje wykonane przez młodych wielbicieli hulajnogi i deskorolki. Dzieci od razu korzystali z zabawy na nowej kręgielni oraz parku linowego. Natomiast starsi mogli poćwiczyć na siłowni. Atrakcją parku jest ścieżka dydaktyczno-ekologiczna, która rozciąga się na terenie całego parku po przeciwnej stronie wejścia na plac.

Całe wydarzenie było transmitowane on-line i można obejrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/3157259974355781/

Wszystkim przybyłym bardzo serdecznie dziękujemy za obecność. Natomiast osobom korzystającym z placu życzymy udanej zabawy i pamiętajcie o zachowaniu środków ostrożności oraz o bezpieczeństwie.

sss