Spotkanie w Borowiczkach – Pieńkach

15 października wójt gminy Słupno Marcin Zawadka spotkał się z mieszkańcami sołectwa Borowiczki – Pieńki. W świetlicy wiejskiej zebrało się ponad 40 osób. Na wstępie wójt podziękował za owocną współpracę Przewodniczącemu Rady Gminy Słupno Dariuszowi Kępczyńskiemu, który nie kandyduje już w nadchodzących wyborach samorządowych. Przewodniczący także dziękował wójtowi i wszystkim radnym ostatniej kadencji za wspólną pracę w ostatnim roku, która zaowocowała kilkudziesięcioma dużymi inwestycjami, bardzo ważnymi dla mieszkańców całej gminy.

Wójt Marcin Zawadka przedstawił zebranym dokonania ostatnich czterech lat, zarówno w gminie, jak w samych Borowiczkach – Pieńkach. Zaprezentował także wstępne plany na kolejne lata. Mieszkańcy pytali m.in. o dwie kluczowe budowy dróg: Borowiczki-Pieńki – Liszyno oraz Borowiczki-Pieńki – Bielino – Liszyno oraz o wykupy gruntów. Do dyspozycji zebranych byli także pracownicy urzędu gminy i podległych jednostek oraz kierownik budowy.

Wójt Marcin Zawadka spotyka się z mieszkańcami sołectw systematycznie przez całą kadencję. Cykl zakończy spotkanie w Szeligach (16 października).

sss