Aktywne Słupno 2024

Wiosna to doskonały czas na aktywności sportowe. Natomiast Gmina Słupno to miejsce, gdzie mamy idealne warunki do uprawiania sportu w terenie. W tym roku zapraszamy do naszej lokalnej Kampanii Rowerowej „Aktywne Słupno”, która podobnie jak w ubiegłych latach będzie miała charakter konkursu. Kampania adresowana jest do uczniów szkół podstawowych i dzieci przedszkolnych oraz pracowników szkół podstawowych i przedszkola z terenu gminy Słupno. Miło nam będzie jeśli w akcje przyłączą się również pracownicy pozostałych jednostek samorządowych oraz rodzice. Głównym celem naszej Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.

Już 20 maja ruszamy do szkoły, przedszkola lub pracy rowerem, hulajnogą, na rolkach lub wrotkach. Ukształtowanie terenu naszej gminy jest zróżnicowane, dlatego w naszej kampanii uwzględniliśmy możliwość uczestnictwa w konkursie również w dogodnym dla siebie czasie. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie pobierz

Kampania trwa od 20 maja do 20 czerwca 2024, natomiast wreczenie nagród nastąpi 21 czerwca 2024r. podczas wydarzenia „Słupno – Letnie Granie 2024”. Zgłaszanie uczestników jest do 15 maja w swojej placówce oświatowej.

Zapraszamy do nowej, lokalnej zabawy „Aktywne Słupno”. Niech wszyscy w okolicy usłyszą o naszej aktywnej Gminie Słupno!

sss