Pod Biało-Czerwoną- konkurs nadal trwa

Drodzy Mieszkańcy!

W konkursie „Pod Biało Czerwoną” uzyskaliśmy wymaganą liczbę głosów aby otrzymać nagrodę główną. Jednak patrząc na możliwości naszej gminy oraz znając nasze społeczne zaangażowanie w podobnych projektach, możemy wspólnie osiągnąć więcej głosów i zdobyć najwięcej głosów w okolicy. Dlatego zachęcamy do głosowania, które zostało przedłużone do końca roku. Wystarczy tylko wziąć udział w ankiecie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Przypominamy, że liczbę głosów poparcia można sprawdzać na Mapie Interaktywnej dostępnej na stronie www.gov.pl/bialoczerwona

Poniżej publikujemy informację od organizatorów konkursu:

Szanowni Państwo,        

Uprzejmie dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w projekt „Pod biało-czerwoną”. To niezwykle ważne, aby w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa podejmować działania, które łączą naszą wspólnotę narodową – w tym przede wszystkim dzięki bezpiecznej formie online.                                                                          

Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na liczne prośby poszczególnych gmin, Organizatorzy zdecydowali o przesunięciu terminu końcowego zbierania głosów poparcia online. Głosy można oddawać do 31 grudnia 2020 roku do 23:59.

Końcowy termin weryfikacji oddanych głosów poparcia online zostaje wyznaczony na 31.01.2021 Wtedy też oficjalnie poinformujemy, które gminy uzyskały największy odsetek liczby oddanych głosów poparcia w stosunku do liczby wszystkich mieszkańców gminy. Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie i szeroką promocję informacji o projekcie wśród mieszkańców Państwa gminy.

Na dzień 11 listopada 2020 roku swój głos poparcia online oddało 350 000 osób, a 1339 gmin spełniło warunki projektu, osiągając wymagane poparcie swoich mieszkańców. Jest to wynik pokazujący, że pomimo trwającej pandemii jesteśmy w stanie się zjednoczyć w duchu patriotyzmu, a symbole narodowe są dla nas ważne i chcemy, by były obecne w naszym życiu.

Przypominamy, że liczbę głosów poparcia można sprawdzać na naszej Mapie Interaktywnej dostępnej na stronie www.gov.pl/bialoczerwona

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym artykułem opisującym akcję Pod Biało-Czerwoną, gdzie piszemy o szczegółach:

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/juz-350-tysiecy-osob-wzielo-udzial-w-akcji-pod-bialo-czerwona–dziekujemy

Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: bialo-czerwona@mc.gov.pl

sss